Antkių korekcija ir laminavimas

Antakių laminavimas yra procedūra, kuri skirta ne tik antakių formai išlaikyti, bet ir juos pamaitinti. Antakių laminavimui naudojama priemonė antakius pamaitina baltymais, vitaminais, mikroelementais ir keratinu. Visi šie komponentai yra svarbūs plaukelių augimui. Todėl antakių laminavimas tinkamas ne tik turinčioms vešlius antakius ir norinčioms idealios jų išvaizdos. Antakių laminavimas padeda moterims atsiauginti plaukelius ir džiaugtis gražesne jų išvaizda.

Modeliavimas panaudojant specialias priemones leidžia lengviau susitvarkyti su nepaklusniais plaukeliais. Šis būdas puikiai tinka moterims, kurių antakiai vešlūs ar labai tamsūs. Po procedūros plaukeliai bus paklusnesni, antakiai įgaus tvarkingą ir simetrišką formą.

Po antakių laminavimo procedūros nerekomenduojama pirmas dvi paras jų šlapinti, valyti, tepti kremais. Taip pat nepatartina lankytis baseine, pirtyje ar saunoje. Pirmas paras pasistenkite netepti jokių makiažo priemonių ant antakių. Pasistenkite antakių neliesti rankomis.

ANTAKIŲ LAMINAVIMO PRIVALUMAI

Antakių laminavimas turi daugybę privalumų ir padeda išspręsti daug bėdų. Galima pasidžiaugti, kad tai procedūra, kurios metu nejausite jokio diskomforto. Be to, tai neinvazinė procedūra, tad nebus ir jokio skausmo. Po procedūros efektas išlieka gana ilgą laiką, todėl galima teigti, kad tai dar vienas privalumas.

Antakiai apsaugomi nuo išorinių aplinkos veiksnių – išsausėjimo, šalčio, ultravioletinių spindulių, temperatūros kaitos.

Priemonės skirtos antakių laminavimui padeda atkurti plaukelių struktūra ir išauginti naujus plaukelius. Puiki procedūra antakių plaukelių gydymui, formavimui ir modeliavimui.

Ši procedūra patraukli ir tuo, kad dažniausiai nėra jokių komplikacijų. Žinoma, jei esate alergiška kažkuriai sudedamajai priemonės daliai, geria atsisakykite šios procedūros.

Antakių laminavimo procedūra padeda vizualiai pakelti antakius, paslėpti asimetriškumą.

Šios procedūros kaina 25e