Sveiki, esu vizažistė – makiažo meistrė Gabrielė Sinickaitė. Atvirame Lietuvos makiažo čempionate du metus iš eilės laimėjau 3 ir 2 vietas. Esu diplomuota makiažo srities specialistė – baigiau Kauno kolegijos kosmetologijos studijų programą. Taip pat baigiau  ICON ACADEMY profesionalius makiažo kursus. Šiuo metu dirbu grožio salone “Geltonoji akacija”, kur  atliekame proginio profesionalaus makiažo paslaugas Kaune. Dirbu su televiziniais projektais, žymiais žmonėmis ne tik Lietuvoje bet ir Ispanijoje. Nuolat tobulinu savo žinias įvairiuose seminaruose ir mokymuose. Puikiai išmanau profesionalaus proginių, vestuvinių makiažų paslaptis.

Proginis makiažas Kaune tik nuo 30 €.

DIENINIS MAKIAŽAS

Lengvas, švelnus, subtilus makiažas, kuris yra skirtas verslo susitikimams, paskaitoms, oficialiems priėmimams, darbui. Dieninis makiažas tik paryškina jūsų natūralų grožį, jo metu veidas dengiamas lengvu makiažo pagrindu, suteikiant odai skaistumą, švytėjimą, akys ir lūpos paryškinamos natūraliom, neutraliom spalvom. Dieninio makiažo atliekimas neužima daug laiko, todėl netūrėtų būti sunku jį įterpti į jūsų kasdieninę veiklą.

VAKARINIS PROGINIS MAKIAŽAS

Vakarinis makiažas arba proginis makiažas yra ryškesnis negu dieninis makiažas. Gali būti naudojami įvairūs blizgučiai, ryškių spalvų šešėliai ar lūpdažiai, o veido oda maskuojama stipriau. Mano tikslas – patarti ir sukurti tokį įvaizdį kuris tiktų jūsų šventei, teminiam vakarėliui, o taip pat dėrėtų prie jūsų aprangos. Renkantis makiažą galbūt jūs norėsite visus priblokšti, būti tą vakarą išskirtine, o galbūt atvirkščiai, nenorite nurungti nuotakos vestuvių šventėje ir pageidaujate subtilaus sprendimo. Makiažo metu naudojama tik kokybišką kosmetiką, kuri jums suteiks tobulą išvaizdą, makiažas išsilaikys visos šventės metu ir padės išryškinti jūsų privalumus.

NUOTAKOS BANDOMASIS MAKIAŽAS

Nuotakos makiažas vienas iš atsakingiausių momentų moters gyvenime. Tai viena iš svarbiausių moters gyvenimo dienų, per kurią norisi patirti tik geriausias emocijas. Labai svarbu makiažu pradėti rūpintis iš anksto, aptarti visas detales, įvertinti visą bendrą įvizdį. Pasidarius bandomąjį makiažą, vestuvių rytą meistras jau būna susipažinęs su nuotaka, žino jos trūkumus, pageidavimus ir kitus niuansus. Taip vestuvių dieną mergina jaučiasi daug ramesnė, užtikrintesnė, pasitiki meistru.

Bandomasis makiažas suteikia galimybę išbandyti keletą makiažo variantų, paeksperimentuoti ir pasiekti geriausią rezultatą vestuvių dieną.

NUOTAKOS MAKIAŽAS

Nuotakos makiažas turi būti parinktas ir atliktas labai kruopščiai, kadangi vakaro centre būsite jūs, dėl to turite atrodyti nepriekaištingai. Vienareikšmiškai atsakyti koks turėtų būti nuotakos makiažas yra labai sunku. Vienos nori ryškaus, kitos nori švelnaus makiažo, dėl to kiekviena makiažo meistrė rekomenduoja pasidaryti bandomuosius nuotakos makiažus. Svarbiausias vestuvinio makiažo tikslas neapkrauti veido, suteikti odai švytėjimo pojūtį, lengvumo jausmą, taip pat labai svarbu, fiksavimas, nepriekaištingas makiažas turi išsilaikyti visą dieną ir vakarą.

JAUNIKIO MAKIAŽAS

Šiomis dienomis vis daugėja vaikinų kurie ryžtasi asisėsti į vizažisto kėdę vestuvių rytą. Makiažas reikalingas vien tam, kad tiek šventės dieną, tiek nuotraukose jaunasis neatrodytų pervargęs greta spindinčios nuotakos. Makiažas vyrams yra daromas labai natūraliai, tikrai nereikėtų bijoti, kad atrodysite nenatūraliai. Makiažas atliekamas padengiant veidą labai lengvu makiažo pagrindu, bruožus truputį paryškiname švelniomis žemės spalvomis. Makiažas jaunikiui padeda užmaskuoti odos nelygumus, sumažina odos blizgesį ir paruošia veidą vestuvinei fotosesijai. Jaunasis vestuvėse yra toks pats svarbus, kaip ir jaunoji, tad ir jo išvaizdai reikia skirti ne mažiau dėmesio, tik taip pavyks sukurti harmoningą jaunųjų įvaizdį.

ANTAKIŲ KOREKCIJA

Taisyklingos formos ir dailūs antakiai, viena svarbiausių veido dalių. Deranti antakių forma ir spalva išryškina kitus veido bruožus, žvilgsnį padaro gilesnį ir išraiškingesnį. Formuojant antakius labai svarbu atsižvelgti i indvidualius veido bruožus, mimiką ir kliento norus. Antakių korekcijos metu koreguojama antakių forma, tai gali būti daroma pincetu arba cukraus pasta, taip pat chemiškai paryškinami antakiai.

Kviečiu susipažinti su mano profesionalaus proginio makiažo Kaune darbais. Jei norite užsisakyti makiažą, prašome kreiptis į mane:

Makiažo tipas: Kaina:
Bandomasis makiažas €30 – 50
Fotosesinis makiažas Kaune €30 – 50
Vestuvinis makiažas Kaune €40 – 60
Jaunikio makiažas Kaune €10 – 20
Vakarinis, proginis makiažas  Kaune €30 – 50
Individualios makiažo pamokos  Kaune €30 – 90

Kviečiu susipažinti su mano profesionalaus proginio makiažo Kaune darbais. Jei norite užsisakyti makiažą, prašome kreiptis į mane: