Mechaninis, ultragarsinis, rūgštinis ir kombinuotas

Veido valymas

Veido valymas, tai higieninė veido odos procedūra, kurios metu mechaniškai pašalinami odoje esantys nešvarumai:

  • Komedonai, inkštirai
  • Giluminiai spuogai
  • Pašalinamos negyvos odos ląstelės
  • Suaktyvinama kraujotaka
  • Normalizuojama riebalinių liaukų veikla

MECHANINIS VEIDO VALYMAS

Mechaninis veido valymas yra vienas iš dažniausiai atliekamų veido valymo procedūrų. Tai efektyvi procedūra, po kurios sumažėja spuogelių, oda tampa daug skaistesnė. Procedūros metu išvalomos užsikimšę poros, inkštirai, spuogeliai, lyginamas odos porų reljefas.

Po atlikto mechaninio valymo bent dieną ar dvi reikėtų vengti deginimosi saulėje ar soliariume, tą pačią dieną pasistengti neprausti veido, nenaudoti makiažo. Gali matytis paraudimų, kurie dažniausiai jau kitą dieną vos matomi.

ULTRAGARSINIS VEIDO VALYMAS

Ultragarsinis veido valymas kiek mažiau išvalo odą nei mechaninis, tačiau dažniau atliekant šią procedūrą galėsite džiaugtis nuostabiais rezultatais.Šios procedūros metu oda ne tik nuvaloma, bet ir prisisotina deguonies. Ultragarsinį veido valymą būtų galima pavadinti daugiau paviršiniu nei giluminiu valymu. Ultragarso bangos nėra pakankamai stiprios, kad galėtų į paviršių iškelti visus nešvarumus susikaupusius po oda. Tačiau ji puikiai nuvalys suragėjusias ląsteles, suaktyvins kraujotaką, taip pat pagerina tonusą, padeda odai pačiai lengviau išsivalyti, atnaujina regeneracinius procesus, taip pat leidžia lengviau įsisavinti gaunamas medžiagas.

Po ultragarsinio veido valymo procedūros kaip ir po bet kurios kitos venkite tiesioginių saulės spindulių, soliariumo. Taip pat rekomenduojama gerti daugiau vandens, kadangi oda ir organizmas aktyviau valosi nuo toksinų bei šlakų.

RŪGŠTINIS VEIDO VALYMAS

Jos dėka skatinama odos regeneracija ir koreguojami įvairūs odos trūkumai: spuogeliai, randeliai, smulkios raukšlės, pigmentacija, odos papilkėjimas.
Dažnai išgirdusios šį pavadinimą moterys išsigąsta ir mano, kad šis valymas atliekamas kažkokiomis stipriomis rūgštimis. Rūgštinis veido valymas pasižymi puikiomis valomosiomis, drėkinančiomis, šviesinančiomis bei antioksidacinėmis savybėmis, rezultatas yra ilgalaikis, o gaunamas efektas matomas iš karto. Šią procedūrą veido oda puikiai toleruoja, ji yra neskausminga.

Po procedūros bent vieną savaitę venkite deginimosi saulėje ar soliariume, naudokite apsauginius kremus su didesne SPF apsauga nuo saulės, nenaudokite dekoratyvinės kosmetikos. Oda porą dienų gali būti kiek paraudusi.

Drėkinamoji, skaistinamoji veido procedūra rekomenduojama prieš makiažą

Dvigubo drėkinimo procedūra – tai itin drėkinanti veido procedūra, tinkanti visiems, norintiems giliai drėkinti odą, atsipalaiduoti, puikiai tinkanti jautriai odai .Procedūros metu naudojamos natūralios alijošiaus sultys, kurios intensyviai drėkina ir suminkština odą, įsiskverbia į epidermio gilumą, todėl odoje suaktyvėja maitinančių ir drėkinančių medžiagų gamyba. Rezultatai matomi iškart po procedūros. Oda tampa skaistesnė, švytinti, itin pridrėkinta ir pamaitinta. Procedūros metu papildomai atliekama deguonies įvedimas bei krioterapija.